Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Ilker hocamla yaklaşık 1 sene süren bir tedavi sürecimiz oldu.hamilelik ve cin 3 tedavisini aynı anda yürüttük.bebeğimi kucağıma almama vesile oldu.bebegin alınmasını ve leep operasyonunun hemen yapılmasını dile getiren doktorların aksine hamilelik sürecinin keyfini çıkarmamı söyledi.onun verdiği güven sayesinde korkmadım.her zaman güler yüzlü ve yakındı.hastaliğimla ilgili ayrıntılı şekilde bizi bilgilendirdi.bugün leep yaptı.hersey güzel olucak insallah.bilgi ve tecrübeleri bizi rahatlattı.bu kadar donanımlı doktorların değerlerinin bilinmesi dileklerimle.mesleki ve akademik hayatında başarılar diliyorum. 10

I.N.

Annem Ganime Akçin’de rahim ve idrar torbasi sarkmasi vardi, daha önce gittiği doktorlar bu şekilde idare etmesini önermişti ancak annemin yaşam kalitesi oldukça düşünce internetten araştırarak Ateş Hoca’yı buldum. Zaten ilk muayenede Ateş Hoca işinin ehli olduğunu belli ediyor size güven veriyor.10 gün önce operasyon gerçekleşti ve şu an annem gayet iyi çok şükür. Annemin birkaç yıldır çektiği problemi Ateş Hoca 3 günde çözdü.Kendisine minnettarız. Ayrıca Ateş Hoca’nın asistanı Aynur Hanım’a da bizimle her konuda çok ilgilendiği için ayrıca teşekkür ederiz. Ateş Hoca gibi doktorlar bizim için çok kıymetli, şiddetle tavsiye ediyorum.

N.A.Ö.

Üç yıldır kızımdaki kisti takip ettiriyorduk. 23 yıllık ameliyat hemşiresiyim. İlker Hocamla da ameliyathanede tanıştık. En son ameliyat olması gerekiyor, rahim ve yumurtalıkları alınabilir dediklerinde İlker Hocama götürdüm. Açık yerine kapalı ameliyat oldu ve bir yumurtalığı ile rahimini kurtardı. Yumurtalık tümörü tanısı konuldu ama ameliyatı sayesinde kurtuldu. Biz ameliyatımızdan çok memnun kaldık. Hem bilim insanı,hem cerrah kimliğiyle ailemizin sağlığını emanet ettiğimiz canımız doktorumuz. Bugün kendisine kızımın dört aylık hamile olduğunu söyledim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

E.D.

Şiddetli bir karın ağrısı ile acil gittiniz hastanede karın içinde büyük bir kitle olduğu söylendi. Acil ameliyat olmam gerektiği ancak pandemiden dolayı bunu yapacak doktorları olmadığı söylendi. Bir doktorun Ateş hocaya yönlendirmesi ile sanki hayata yeniden döndüm. Yoğun programı arasında patlama riski var hemen ameliyat dedi. Başarılı bir ameliyat oldu. Ateş hocaya ve asistanı Aynur hanıma ilgileri, çözüme yönelik yönlendirmeleri ve yardımları için çok teşekkürler.

B.S.

Yorumunuzu Gönderin!